Aktualności


lista map na turniej osu!


2014-04-10

[...]

regulamin osu! + lista graczy


2014-04-09

W sekcji regulaminy pojawił się regulamin osu!, mamy także przyjemność przedstawić listę zakwalifikowanych graczy

Lista graczy:

[CrusadeR]

Barciok

Drago

Enormus

Gotori

Hydra

JimJoy

klubek

Lucid Astray

LukerMaster

MajcherM

Raiku

Skystreaming

Tidek

Wilchq

Yoshimatsu

przebieg eliminacji online osu!


2014-04-09

GRUPA A:
­
Yoshimatsu
Nati-chan
Sebizzz
Hijikata95
Tay
Enormus


Sobota, 1 marca, 20:00 (GMT +1). Sędzia: Acrith.

Wynik meczu: Yoshimatsu (24), Hijikata95 (18), Enormus (16), Nati-chan (14), Sebizzz (8), Tay (nie stawił się).

Historia meczu: https://osu.ppy.sh/mp/5052578.


GRUPA B:
­
-WhiteRose-
Wilchq
Ruiko
[CrusadeR]
[ shax ]
Desire
Chinoaczecze


Niedziela, 2 marca, 20:00 (GMT +1). Sędzia: -Loremi-.

Wynik meczu: Desire (22), Wilchq (20), [CrusadeR] (16), Ruiko (14), Chinoaczecze (7), -WhiteRose- (5), [ shax ] (nie stawił się).

Historia meczu: https://osu.ppy.sh/mp/5079525.


GRUPA C:
­
seki92
Gotori
SaretPL
maekier
Drago
Maxyim
Avenlion


Sobota, 1 marca, 21:00 (GMT +1). Sędzia: Dess1210.

Wynik meczu: SaretPL (22), Drago (20), Gotori (18), maekier (12), Maxyim (8), seki92 (nie stawił się), Avenlion (nie stawił się).

Historia meczu: https://osu.ppy.sh/mp/5054189.


GRUPA D:
­
Rohi
CienMagii
klubek
Akane
Skystreaming
Kachiri
Lucid Astray


Niedziela, 9 marca, 21:00 (GMT+1). Sędzia: Bass.

Wynik meczu: klubek (23), Lucid Astray (18), Skystreaming (16), Akane (11), CienMagii (10), Kachiri (6), Rohi (nie stawił się).

Historia meczu: https://osu.ppy.sh/mp/5234311.


GRUPA E:
­
[xDudsonZx]
antigod
Raiku
Light Elvivon
JimJoy
MajcherM
Szczyprz95


Piątek, 28 lutego, 22:00 (GMT+1). Sędzia: rEdo.

Wynik meczu: Raiku (23), MajcherM (14), JimJoy (14), Szczyprz95 (13), Light Elvivon (11), [xDudsonZx] (9), antigod (0).

Historia meczu: http://osu.ppy.sh/mp/5027271.


GRUPA F:
­
Tidek
Mizato
Barciok
Hydra
koliniak16
LukerMaster
Stomak


Niedziela, 2 marca, 19:00 (GMT+1). Sędzia: Ricia.

Wynik meczu: Hydra (18), Barciok (16), LukerMaster (16), koliniak16 (14), Mizato (10), Tidek (7), Stomak (4).

Historia meczu: https://osu.ppy.sh/mp/5078743.


DOGRYWKA:

Enormus
Gotori
[CrusadeR]
Skystreaming


Niedziela, 9 marca, 22:00 (GMT+1). Sędzia: Bass.

Wynik meczu: Gotori (22), [Crusader] (18), Skystreaming (17), Enormus (15).

Historia meczu: https://osu.ppy.sh/mp/5235930.
[...]

Witajcie!


Ekipa UMCS Tournament zebrała się po raz kolejny i zaczęła przygotowania do turnieju. W tym roku nie ograniczamy się do League of Legends.